środa, 12 listopada 2014

W Augustowie

Do Augustowa pojechałam z dwiema koleżankami. Przez osiem dni przebywałyśmy w sanatorium mieszczącym się przy ulicy Zdrojowej.  Sanatorium usytuowane jest blisko jeziora. Wystarczy zejść ze schodów i już jesteśmy nad wodą.Specjalizuje się ono w leczeniu chorób ortopedyczno-urazowych, chorób reumatologicznych, osteoporozy i innych.
Sanatorium w swojej ofercie ma m.in. pakiet - Zdrowy urlop. z którego skorzystałyśmy. Pakiet obejmuje pełne wyżywienie, 8 noclegów, opiekę medyczną i 21 zabiegów wybranych przez lekarza po przeprowadzonym wywiadzie.  Pracownicy sanatorium  dbają o każdego kuracjusza. W każdej sytuacji służą pomocą.
Był czas na zabiegi, zabawę, przyjęcie urodzinowe, ognisko, spacery, poznanie okolic Augustowa, a nawet jeden całodzienny wyjazd na Litwę. Słoneczna i ciepła pogoda sprzyjała wycieczkom.
Pierwsza wycieczka to rejs statkiem po jeziorach Necko i Rospuda. Lasy otaczające jeziora przepięknie wyglądają w jesiennej szacie.


4 komentarze:

 1. Ale pięknie Mam nadzieję, że wypoczęłaś należycie, wymasowali Cię, wygrzali, czy co tam innego jeszcze się robi. :)
  W Augustowie byłam .. o losie 20 lat temu i było pięknie !

  Próbuję prząść wełnę od Ciebie, tę czarną, fajnie idzie, ale efekt hmm... kurde, gryzie :)))

  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypoczęłam, zadbali o mój bark i do tego trochę pozwiedzałam. Jest co wspominać. Towarzystwo było super, pobyt przeleciał migiem.
   Wełna niestety gryzie. Można z niej zrobić skarpety i ewentualnie coś, co nie dotyka skóry.

   Usuń
 2. Świetny urlop , zazdraszczam:))

  OdpowiedzUsuń