sobota, 11 stycznia 2014

Torba na ramię

 Do uszycia torby  wykorzystałam tkaninę dekoracyjną, alcantarę, sztywnik krawiecki  i cienką pikówkę. Wykrój torby, nieco zmodyfikowany, pochodzi ze strony papavero. Torba ma wymiary 30 x 40 cm. Dno usztywniłam plastikową podkładką kupioną w sklepie z artykułami gospodarstwa domowego.
Torba jest zapinana na zamek.  W środku znajdują się  dwie kieszonki z przegródkami, które można wykorzystać  na schowanie rozmaitych drobiazgów niezbędnych kobiecie.
Powędrowała pod choinkę do mojej koleżanki.

Pozdrawiam serdecznie:)


6 komentarzy:

 1. Bardzo fajna torba, zwłaszcza kieszonki bo dokument nieraz trzeba mieć, lub na portfel. Przyda się ten kursik do uszycia podobnej torby, ale na razie szycie stoi.. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetna torebka!!!Pozdrawiam serdecznie:)))

  OdpowiedzUsuń
 3. świetny prezent dla koleżanki i bardzo cenny bo robiony od serca ,pozdrawiam serdecznie!!!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak ja bym chciała tak umieć szyć! Piękna torba ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Torba jest śliczna, funkcjonalna, oryginalna i uwielbiam ją nosić.Nie rozstaję się z nią! Dziękuję tak późno w necie, bo bardzo zajęta długo nie zaglądałam "Pod Motyla". Jasiu każe mi dopisać, że dobrze by było gdyby torba miała trzeci długi pasek pozwalający ją nosić przerzuconą przez ramię, bo boli mnie bark... ale wiesz jaki Jasiek jest "dowcipny"... Joluś! Dziękuję ! Jesteś WIELKA! Właścicielka torby.

  OdpowiedzUsuń